Hakkımızda

Hakkımızda

Haykad Hayvan Hakları Derneği, hayvanların haklarını korumak, hayvanlara saygı göstermek ve onların refahını arttırmak amacıyla faaliyet gösteren bir sivil toplum kuruluşudur.

Derneğimiz, hayvanların yaşam hakkı, fiziksel ve duygusal refahı, özgürlüğü ve doğal yaşam alanlarına erişimi gibi temel haklarını savunur. Bu amaç doğrultusunda, hayvanların kötü muamele, işkence ve öldürülme gibi durumlara karşı mücadele eder. Ayrıca, hayvanların doğal yaşam alanlarının korunması ve hayvanların insanlarla bir arada yaşayabilmesi için gerekli koşulların sağlanması için çalışmalar yürütür.

Haykad Hayvan Hakları Derneği olarak, hayvanların haklarına saygı gösterilmesi ve korunması için toplumda farkındalık oluşturmayı hedefliyoruz. Bu amaçla, eğitim, kampanyalar ve etkinlikler düzenleyerek insanlar arasında hayvan hakları konusunda bilinç oluşturmayı amaçlıyoruz.

Hayvanların da bir canlı olduğunu, onların da hakları olduğunu ve bu hakların korunması gerektiğini savunan Haykad Hayvan Hakları Derneği, hayvanların yaşam koşullarının iyileştirilmesi için çalışmalarına devam edecektir.

Neler Yapıyoruz

Haykad Olarak Kısaca Neler Yapıyoruz

Bağışınız için teşekkür ederiz. Sizlerin desteği ile hayvan dostlarımızın ihtiyaç ve tedavilerini sağlamaya devam edeceğiz.

Bağış Yap
Haykad - Bağış Yapın

Bağış Yapın

Bağışlarınızla destek olabilirsiniz.

İncele...
Haykad - Mama Desteği

Mama Desteği

Mama alarak destek olabilirsiniz.

İncele...
Haykad - Tedavi Ettirin

Tedavi Ettirin

Tedavi giderlerine destek olabilirsiniz.

İncele...
Haykad - Kısırlaştırma

Kısırlaştırma

Kısırlaştırma giderlerine destek olabilirsiniz.

İncele...

Neler Yapıyoruz

Doğa ve Hayvanlar için Neler Yapıyoruz ?