Haberler

Haykad - KARACASU'DA HANGİ SİYASİ PARTİ HAYVAN VE DOĞA DOSTU???

KARACASU'DA HANGİ SİYASİ PARTİ HAYVAN VE DOĞA DOSTU???

HAYKAD olarak AKP , CHP ve İYİ PARTİ'den yardım istedik.

AKP:   % 5   Sokak hayvanları konusunda hiçbir faaliyetleri yok. Sadece Cimer'e yazdığımız şikayet mektubuna cevap geldi. O kadar. AKP sokak hayvanları konusunda Karacasu'da duyarsız ve soruna çözüm getirecek gibi durmuyor.AKP Karacasu Kadın Kolları başkanına durumu ilettim. Sonuç ve cevap yok. Çok yazık.

CHP: % 0    CHP Aydın il merkezine defalarce telefon ettik. Bize yardım edin dedik. Hayvanlar sokaklarda  aç ve sefil. Ayrıca konuyla direkt bağlantısı olan Özlem Çerçioğlu konuya hem duyarsız ve hem de hayvan sevgisinden yoksun. CHP Karacasu kadın Kolları Başkanı ile tesadüfen karşılıştık ve durumu anlattık. Cevap yok. İki senedir konuyu gündeme getirmek ve bir çözüm üretebilmek amacı ile Özlem Çerçioğlu ile görüşmeye çalışıyoruz. Hanımefendi bizimle görüşmeye tenezzül etmedi. İnşallah yerel seçimlerde de oylarımıza tenezzül etmez. Çok yazık.

İYİ PARTİ: % 60 İyi Parti Karacasu Kadın Kolları Başkanı Nihal Deliktaş, konuyla yeterince ilgili ve duyarlı. Çeşitli kereler barınağımıza köpek maması gönderdi. İyi Parti Karacasu Başkanı ile henüz görüşmedik ama umut verici. Teşekkürler İyi Parti.

MHP: %   -30   Bir parti düşünün. Karacasu'ya hizmet vermek için seçimlere giriyor ve seçimleri kazandıktan sonra Sokak Hayvanları konusundaki sorumluluklarını kabullenmiyor. Parti Başkanının Barınağımıza gelip bir " Kolay gelsin" demişliği yok. Bir lokma ekmek yiyecek yardımı bile yapmadılar. Yazıklar Olsun. Gizli gizli köpekler toplanarak ıssız yerlerde ölüme terkediliyor ve Akın Hoca'nın barınağına götürüyoruz diye insanlara yalan söylüyorlar. Ayıp. Buna utanmazlık denir.